Zwart rubber geremd zwenkwiel 100 mm - RP4-100Z
Dit rubberen zwenkwiel met rem heeft een diameter van 100 mm en een draagvermogen van 75 kg.
De band van dit wiel is van rubber en de wielbody van kunststof.
Dit geheel zwarte wiel heeft een mooi design en is voordelig, de wielen kunnen ook buiten gebruik worden en zijn daarom geschikt voor tuinmeubelen of als BBQ-wielen.
Dit rubberen zwenkwiel met rem heeft een topplaat, hiermee kan het wiel eenvoudig met 4 bouten worden vastgezet.
Dit geremde zwenkwiel is dubbel geremd, dit betekend dat zodra het wiel op de rem staat zowel het wiel en de draairichting geblokkeerd wordt.
Bij gerelateerde producten ziet u de zwenkwielen en bokwielen waarmee dit geremde zwenkwiel uitstekend gecombineerd kan worden, omdat ze dezelfde afmetingen bezitten.
Rubber wielen zijn veruit de voordeligste oplossing en hebben goede roleigenschappen op een minder vlakke ondergrond met eventueel drempels (85° Shore A). De wielen zijn normaal slijtvast, geschikt voor temperaturen van -20°C tot +80°C.
Fischer - DuopPower plug - 14x70 (20 stuks) - FIS-10
Nylon super zwaarlast bokwiel - 150mm - 2000kg - CNY2-150
80 mm rubber bokwiel, kunststof wielbody
Nylon super zwaarlast bokwiel - 200mm - 2400 kg - CNY2-200
PU...
Meubelwiel met kap 50mm Nylon dubbel hard met stift 11x22mm geremd - 12018
Vintage - Retro design bokwiel 200 mm - RD2-200
Dynaplus - Schroefbit 50MM - TX-40 Paars (5 stuks) - DYN-SBIT-50-TX-06
grijs rubber zwenkwiel met rem 100 mm - GR6-100Z
Nylon...