80 mm rubber geremd zwenkwiel met centraal gat, kunststof wielbody
Dit rubberen zwenkwiel met rem heeft een diameter van 80 mm en een draagvermogen van 60 kg. De band van dit wiel is van rubber en de wielbody van kunststof.
Dit rubberen zwenkwiel met rem, heeft een centraal gat, hierdoor kan dit wiel eenvoudig met 1 bout of expander vastgezet worden.
Dit geremde zwenkwiel is dubbel geremd, dit betekent dat zodra het wiel op de rem staat zowel het wiel en de draairichting geblokkeerd wordt.
Bij gerelateerde producten ziet u de zwenkwielen waarmee dit geremde zwenkwiel uitstekend gecombineerd kan worden, omdat ze dezelfde afmetingen bezitten.
Rubber wielen zijn veruit de voordeligste oplossing en hebben goede roleigenschappen op een minder vlakke ondergrond met eventueel drempels (85° Shore A). De wielen zijn normaal slijtvast, geschikt voor temperaturen van -20°C tot +80°C
200 mm elastisch rubber zwenkwiel met topplaat, nylon wielbody - RB3-200K
Zwaluw - Skel - Gun - Zwart - 310ml - DENB-11
Reheat - Elektrische heater/kachel - B3000 - 3KW - REHE-02
RVS geremd zwenkwiel 125 mm, 180 kg, elastisch rubber
Fischer - DuopPower plug - 8x40mm (100 stuks) - FIS-02
RVS geremd zwenkwiel 100 mm, 150 kg, elastisch rubber
Zwart rubber geremd zwenkwiel 125 mm - RP4-125Z
Kruiwagenwiel 4.80/4.00-8 , Anti Lek, metalen velg, Draagvermogen 200kg